top of page
AKTUALNOŚCI

8 czerwca, godz. 10.04
Dziękuję wszystkim Dzieciom Kwiatom za tegoroczny FLOWERPOWER. 

27 maja, godz. 7.02
Kwietne ogłoszenia:

Po ostatnim wykładzie z Superasterids 2 Wieczorne Wyzwania Morrisona (niedziela 27.05 godz. 19.00 i poniedziałek 28.05 godz. 19.00). Spotykamy się jak zwykle w pokoju FLOWERPOWER. Tym samym żegnamy się w wujem Morrisonem:/ Będzie tęsknić...

Drugi termin oddania POKOJOWEJ DEMONSTRACJI to 5 czerwca godz. 12.00 (za maks. 40 wiatrów we włosy). U Naczelnej Hippiski (C406 lub w sekretariacie). Dotychczasowe gry - ZNAKOMITE!!! Szacun.

7 czerwca PRZYSTANEK WOODSTOCK. Walczymy o ostatnie ozdoby na Paradę. Dzieci Kwiaty, które osiągną do 7 czerwca WHITE RABBIT LEVEL mają szansę wygrać zwolnienie z udziału w Paradzie, bo będą wystarczająco ustrojone w ozdoby:)
Będzie moc!

To nasze ostatnie spotkanie, zrobimy zdjęcie rodzinne:) Naczelna Hippiska uroni potem czasem łezkę:)
 
Niektórzy z Was, właściwie wielu, dało nieźle czadu przez te 5 miesięcy... Część z Waszych prac  daleko wykraczała poza wymagane minimum. Były nagrania własnych utworów, podkasty, odjechane wywiady, znakomite szkice piórem/ołówkiem, komiksy, odlotowe serie prezentacji w różu, prace w formie wielotomowych opowieści, wiersze.. DZIĘKUJĘ ZA TO, ŻE ZECHCIELIŚCIE PODZIELIĆ SIĘ SWOIM TALENTEM I KREATYWNOŚCIĄ! 
Naczelna Hippiska cieszy się, że mogła poznać Dzieci Kwiaty z innej strony!

Tego dnia okaże się również, na co przekute zostaną EFEKTY WOW. Będzie WOW:)

PARADA DZIECI KWIATÓW: 20 i 21 czerwca (od 9.00). Zagadnienia z Parady każde dobrze ozdobione Dziecko Kwiat otrzyma mailem tydzień przed Paradą.

Do zobaczenia na Przystanku Woodstock!23 maja, godz. 21.15
Drogie Dzieci Kwiaty! Zakres  wykładu z 24 maja dotyczący SUPERASTERIDS (niebieski kafelek na PLANSZY GRY) obejmuje rzędy: Caryophyllales (Caryophyllaceae, Aizoaceae, Cactaceae, Polygonaceae, Droseraceae), Santalales (Santalaceae) Ericales (Ericaeceae), Solanaes (Solanaceae), Lamiales (Lamiaceae), Asterales (Asteraceae, Campanulaceae) i Apiales (Apiaceae).
To zakres obowiązujący podczas Wieczornego Wyzwania Morrisona.

PROTEST SONG można przygotować z zakresu wszystkich rzędów kladu SUPERASTERIDS. Wszystkie rodziny sa wymienione TUTAJ.

Trzecim zadaniem będzie RANKING RODZINNY. Z każdej z 12 rodzin prezentowanych na wykładzie należy wybrać jednego "NAJ!" i uzasadnić, dlaczego wybrany rodzaj wchodzi do rankingu (300-400 znaków bez spacji x 12 rodzajów).
Szczegóły w zakładce ZADANIA W TOKU.
bottom of page